Udhna, Surat, Gujarat
GST No. 24AAJFT5438L1ZR
Call 07942623606 84% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 20 Piece
Product Brochure
| Color | Green |
| Size | 82mm x 42.5mm (L x W) |
| Material | FRP |
| Usage/Application | Used In Jacquard Loom Machine |
| Brand | Tarasvat |
| Voltage | 12 V |
| Current | 200 Amp |
We are engaged in offering a wide range of Electronic Jacquard Weft Selector Card to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
1. REPIAR ELECTRONI JAQUARD WEFT SELECTOR CARD
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
Product Brochure
| Brand | Tarasvat |
| Material | FRP |
| Color | Green |
| Usage/Application | Textile Industry |
| Size | 82mm x 42.5mm (L x W) |
Additional Information:
View Complete details